Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Modelka Bella Hadid: Prečo je väčšina článkov o nej vymyslených?

apríl 04, 2019 - 14:00
Sestra o čosi slávnejšej Gigi Hadid má v modelingu tú najlepšiu poradkyňu a podporu zároveň. V porovnaní so sestrou si Bella berie až príliš veľa vecí k srdcu a je opatrná.
Foto: 

Práve preto tvrdí, že minimálne 80% správ, ktoré sa o nej objavujú v bulvárnych plátkoch, je skreslených alebo úplne vymyslených.

Bella netají, že odkedy je známa, veľmi dobre zváži každý príspevok pridaný na sociálnu sieť, pretože ľudia si dokážu zgustnúť aj na maličkostiach a byť veľmi zlí. Okrem toho verí iba svojej rodine, takže akékoľvek citácie v článkoch z úst jej kamarátov sú pravdepodobne vymyslené. 

Apropo, rodina. Bella pochádza z rozprávkovo bohatých pomerov. Je dcérou reality hviezdy Yolandy Foster a úspešného obchodníka s realitami Mohameda Hadida. Obaja sa svojho času objavovali v šou Real Housewives of Beverly Hills, preto sú minimálne v Amerike mimoriadne sledovaní.

Ako modelka má za sebou už niekoľko významných kampaní a prehliadok. Na odporúčanie o rok staršej sestry Gigi sa prihlásila do agentúry IMG Models. Jej tvár sa objavila v časopise Vogue a v anglickej verzii magazínu Elle. Spolu so sestrou predvádzala modely na prehliadke Toma Forda a je tvárou značky Botkier.

Bella Hadid má zaujímavé črty tváre a dokonalú postavu:

Bella spolu so sestrou Gigi

- - Inzercia - -