Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zuby ako prekážka. Zvyky podaktorých modeliek vyrážajú dych

apríl 09, 2019 - 08:00
O móresoch modeliek snažiacich sa udržať ručičku váhy na tých najnižších hodnotách ste už určite počuli. No ich najnovšia zoštíhľujúca praktika vás isto prekvapí.
Foto: 
Shutterstock

Zabudnite na hladovky, laxatíva, nadmerné pitie kávy, energetických či močopudných nápojov. Modelka Katia Elizarova prezradila tajomstvo, ktoré sa medzi jej kolegyňami teší veľkej obľube. A je naozaj smutné.

V hlavnej úlohe zuby

Katia tvrdí, že počas jej aktívnej kariéry sa stretla s rôznymi výstrelkami. Konzumácia vaty a užívanie laxatív sú pritom iba z mála možností, akými si modelky udržiavajú štíhlu líniu. Katia prezradila, že počas návštevy Japonska sa stretla s dievčatami, ktoré sa svojvoľne zbavovali chrupu, aby ich líca pôsobili prepadnutejšie, a tým pádom štíhlejšie.

Ak ste sa počas čítania článku zamysleli nad tým, kto je Katia, musíme to napraviť.  Katia Elizarova je jednou z najúspešnejších ruských modeliek. V súčasnosti sa venuje tiež vlastnej talk show a vystupuje proti krutému zaobchádzaniu s modelkami ako s kusom mäsa.

Pre obľúbený denník The Sun priznala, že veľa dievčat nachádza v modelingu východisko z biedy. Túžia sa vymaniť zo zlých životných pomerov, vidieť aspoň kúsok sveta, a preto mu ochotne obetujú všetko. Anorexia, bulímia, závislosť na preháňadlách, operácie, ktoré zabezpečia predĺženie nôh či vytrhávanie zubov. Dá sa vôbec zájsť ďalej?

Modelka Katia Elizarova

Zdroj: www.stylecaster.com

- - Inzercia - -