Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Žije vysnívaný život? Kevin Bacon nemá dôvod si sťažovať

marec 25, 2020 - 10:30
Americký herec a hudobník Kevin Bacon si nevie predstaviť život bez slávy. "Mám pocit, že v Amerike chceme slávu a celebrity viac, ako čokoľvek iné. Som slávny už dosť dlho a už si bez nej neviem svoj život ani predstaviť.
Foto: 

Priznávam, že je to zvláštny spôsob života. Musíte sa naučiť, ako to prežiť, pretože sláva má veľa nástrah. Videl som veľa ľudí, ktorí sa stratili v sláve, drogách, alkohole, škandáloch. Ľudia hovoria, že herci sa narodili s talentom, alebo že ich kamera miluje. Nikto sa nenarodil s talentom. Musíte pracovať na všetkom, čo chcete dosiahnuť," vyjadril sa v rozhovore pre noviny The Times.

Šesťdesiatjedenročný rodák z Philadelphie takisto povedal, že úspech sa nedá merať tržbami. "Nakrútil som takmer sto filmov a len malé percento z nich malo úspech - komerčný alebo u kritiky. Napriek tomu môžem ďalej pracovať. Ak by moja kariéra závisela od tržieb, žiadnu by som nemal," vyhlásil.

Herec i muzikant

Kevin Norwood Bacon sa do povedomia verejnosti dostal vďaka stvárneniu tanečníka Rena McCormacka v snímke Nechajte nás lietať z roku 1984. Následne sa predstavil vo filmoch ako Lietadlom, vlakom, autom..., Vyrieši to dieťa?, Criminal Law, Hráči so smrťou, Bláznivá hlúpa láska či X-Men: Prvá trieda. S bratom Michaelom Baconom má kapelu The Bacon Brothers.

- - Inzercia - -